Alle tijden zijn Nederlandse tijd (Midden-Europese Zomertijd), dat is Rio plus 5 uur.

OverzichtPer ploegChronologisch
- Officiele programma en uitslagen op de Rio 2016-website
- Nauwkeurig tijdoverzicht op worldrowing.org

Overzicht

Ploeg 06/08 07/08 08/08 09/08 10/08 11/08 12/08 13/08
M8+     VR     HK   FA
M4-     VR     HF FA  
M2- VR   HK HF   FB    
LM4- VR     HF   FB    
W8+     VR     HK   FA
W2-     VR HK   FC    
W4× VR   HK     FA    
LW2×     VR     HF FA  

Per ploeg

Heren Acht

ma 8 aug 14:10 Voorronde 1 2 → Herkansing
do 11 aug 15:00 Herkansing 2 → Finale A
za 13 aug 16:27 Finale A 3

Heren Vier zonder stuurman

ma 8 aug 18:00 Voorronde 1 3 → Halve Finale
do 11 aug 14:40 Halve Finale 2 3 → Finale A
vr 12 aug 16:24 Finale A 5

Heren Twee zonder stuurman

za 6 aug 15:40 Voorronde 2 4 → Herkansing
ma 8 aug 15:30 Herkansing 1 → Halve Finale
di 9 aug 14:50 Halve Finale 1 4 → Finale B
do 11 aug 17:40 Finale B 2

Lichte Heren Vier zonder stuurman

za 6 aug 17:20 Voorronde 3 3 → Halve Finale
di 9 aug 15:50 Halve Finale 1 5 → Finale B
do 11 aug 18:10 Finale B 5

Dames Acht

ma 8 aug 13:50 Voorronde 1 2 → Herkansing
do 11 aug 14:50 Herkansing 4 → Finale A
za 13 aug 16:06 Finale A 6

Dames Twee zonder stuurvrouw

ma 8 aug 17:30 Voorronde 1 5 → Herkansing
di 9 aug 16:10 Herkansing 5 → Finale C
do 11 aug 19:00 Finale C 1

Dames Dubbelvier

za 6 aug 17:50 Voorronde 1 3 → Herkansing
ma 8 aug 13:40 Herkansing 1 → Finale A
do 11 aug 15:24 Finale A 2

Lichte Dames Dubbeltwee

ma 8 aug 16:20 Voorronde 2 1 → Halve Finale
do 11 aug 14:00 Halve Finale 2 1 → Finale A
vr 12 aug 15:32 Finale A 1

Chronologisch

zaterdag 6 augustus

15:40 M2- Voorronde 2 4 → Herkansing
17:20 LM4- Voorronde 3 3 → Halve Finale
17:50 W4× Voorronde 1 3 → Herkansing

maandag 8 augustus

13:40 W4× Herkansing 1 → Finale A
13:50 W8+ Voorronde 1 2 → Herkansing
14:10 M8+ Voorronde 1 2 → Herkansing
15:30 M2- Herkansing 1 → Halve Finale
16:20 LW2× Voorronde 2 1 → Halve Finale
17:30 W2- Voorronde 1 5 → Herkansing
18:00 M4- Voorronde 1 3 → Halve Finale

dinsdag 9 augustus

14:50 M2- Halve Finale 1 4 → Finale B
15:50 LM4- Halve Finale 1 5 → Finale B
16:10 W2- Herkansing 5 → Finale C

donderdag 11 augustus

14:00 LW2× Halve Finale 2 1 → Finale A
14:40 M4- Halve Finale 2 3 → Finale A
14:50 W8+ Herkansing 4 → Finale A
15:00 M8+ Herkansing 2 → Finale A
15:24 W4× Finale A 2
17:40 M2- Finale B 2
18:10 LM4- Finale B 5
19:00 W2- Finale C 1

vrijdag 12 augustus

15:32 LW2× Finale A 1
16:24 M4- Finale A 5

zaterdag 13 augustus

16:06 W8+ Finale A 6
16:27 M8+ Finale A 3