IOE ~ oud-Nereus ~ sponsoring ~ contact ~ English

contact

Postadres

A.S.R. Nereus
Amsteldijk 130a
1078 RT Amsterdam


Telefoon


Algemeen 020 - 679 71 17
Bootsman 020 - 675 10 91

Algemeen




Bestuur bestuur@nereus.nl nereus.nl/over_nereus/bestuur/
Praeses
Ivo de Graaf
praeses@nereus.nl
Ab actis
Zowi Huinen
abactis@nereus.nl IOE
Quaestor I
Anne-Marie Schonk
q1@nereus.nl
Quaestor II Koen Strijbos q2@nereus.nl
Commissaris Reünisten en Extern Chris Oskam reunisten@nereus.nl
extern@nereus.nl
Commissaris Wedstrijdroeien Anne Fischer wedstrijd@nereus.nl nereus.nl/wedstrijdroeien/
Commissaris Materiaal Tim Engels materiaal@nereus.nl
Commissaris Competitie Bas Keuzekamp competitie@nereus.nl nereus.nl/competitieroeien/
Commissaris Gebouw Lennart Michels gebouw@nereus.nl
Commissies
Commissie Wedstrijdroeien cwrnereus@gmail.com
Website webmaster@nereus.nl nereus.nl/help/colofon/
Competitiecommissie competitiecommissie@nereus.nl
Sociëteitscommissie nereussocie@gmail.com
Business week commissie businessweek@nereus.nl
Lid worden
Afroeicommissie afroei@nereus.nl nereus.nl/lid_worden/
Kopij Amstelssop nereus.assop@gmail.com nereus.nl/over_nereus/amstelssop/
Hoofdcoaches
Diederik Simon zwaar@nereus.nl
Diederik de Boorder ddeboorder@gmail.com
Evenementen
ThetisSprint thetissprint@nereus.nl nereus.nl/thetis/
Heineken Roeivierkamp heineken@nereus.nl nereus.nl/heineken/
Rondje IJsselmeer rondje@nereus.nl nereus.nl/rondje/
NK Indoorroeien nkir@nereus.nl nereus.nl/nkir/
ITDS Carpit Noctem ncn@nereus.nl nereus.nl/ncn/
Oud-Nereus
secretaris Oud-Nereus Mw. D. Habets oudnereus@nereus.nl nereus.nl/oud-nereus/

Actueel

Er zijn geen actuele berichten

© A.S.R. Nereus ~ ontwerp: Rolf de Jonker@Loupe ~ techniek: Aron Beekman & Sebastiaan de Stoppelaar ~ colofon

adres

A.S.R. Nereus
Amsteldijk 130a
1078 RT Amsterdam
route

email

bestuur@nereus.nl

telefoon

+ 31 (20) 679 71 17

meer contact »